Genel Başkanımız Ahmet Akça’ya Büyük Ödül

Genel Başkanımız Ahmet Akça’ya Büyük Ödül

Artı Eğitim Dergisince düzenlenen 6. Eğitimde Başarı Ödülleri Programında; ÖZDER Genel Başkanı, Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akça’ya “Yılın Eğitime Katkı” ödülü verildi.

Artı Eğitim Dergisi’nin düzenlediği “6. Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu. İstanbul Marriott Hotel’de gerçekleşen, 17 kategoride eğitim dünyasının önde gelen isimleri ve kurumların ödüllendirildiği törende, ÖZDER Genel Başkanı Ahmet Akça, “Yılın Eğitime Katkı” ödülüne layık görüldü.

Eğitim sektöründen dernek başkanları, okul kurucuları, Milli Eğitim Bakanlığı bürokratları, yöneticiler ve öğretmenler ile çok sayıda davetlinin katıldığı ödül töreninde yapılan konuşmalarda, eğitim dünyasının daha sık bir araya gelerek sorunlarının tartışılması, çözüm yollarının ortaya konulması ve eğitimin güncel sorunlarına dikkat çekildi.

Artı Eğitim Dergisi’nin gerçekleştirdiği 6. Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri’nde Yılın Eğitime Katkı ödülünü alan ÖZDER Genel Başkanı Ahmet Akça, “Eğitim bir milletin, bir ülkenin geleceğidir. Eğitim sistemimizin en iyi noktaya gelmesi adına bizler de ÖZDER olarak katkı sunma gayretindeyiz. Bizleri bu ödüle layık gören Artı Eğitim Dergisi’ne teşekkür ediyorum. Bu değerli ödülü, öğrencilerimiz ve yönetimimiz adına alıyorum” şeklinde konuştu.

Programda Genel Başkan Ahmet Akça’ya; ÖZDER Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yalçın eşlik etti.