Gülnihal Koleji ÖZDER’e katıldı

Gülnihal Koleji ÖZDER’e katıldı

Ankara’da faaliyet gösteren Gülnihal Koleji ÖZDER’e üye oldu.

Gülnihal Koleji Kurucusu Nihal Karaoğlu ve yöneticileri, ÖZDER ziyaretleri sırasında derneğimize üyelik işlemlerini tamamlayarak ÖZDER ailesi içerisindeki yerlerini aldılar. ÖZDER Genel Başkanımız Sayın; Ahmet AKÇA, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Her geçen gün yeni katılımlarla hızlı büyümesine devam eden ÖZDER, Gülnihal Koleji’nin bünyesine katılmasıyla gücüne güç katmaya devam ediyor” dedi.

ÖZDER ailesine katılan Gülnihal Koleji’ne aramıza hoş geldiniz diyor birlikte güzel çalışmalara imza atmayı diliyoruz…

GÜLNİHAL EĞİTİM KURUMLARI;

Kurucularımızın 18 yıllık özel okulculuk alanında ki tecrübesi, eğitim ve spor alanlarında göstermiş oldukları başarılı hizmetleri sonucunda eğitim camiasının güven ve desteğiyle 2011 yılında eğitim hizmetlerine başlamıştır.

Gülnihal Eğitim Kurumları; Özel Gülnihal Koleji, Özel Gülnihal Çocuk Dünyası olarak iki okuldan oluşmaktadır.

Serhat Mahallesi‘nde bulunan Özel Gülnihal Koleji; Çocuk gelişimi ve güvenliğine uygun Okul binası olarak projelendirilmiş 5 katlı modern butik bir okuldur. Anaokul, İlkokul, Orta okul olarak hizmet vermektedir. 2500 m2 Kapalı eğitim alanına, 1000 m2 okul bahçesine, Kapalı Yüzme havuzuna, 420 öğrenci kapasitesine sahiptir.

Eğitim sektöründe butik okul anlayışını esas alan okulumuzda çocuklarımız kampüs okullarında olduğu gibi kalabalıklar içinde kaybolmazlar. Okul mevcudunun ve sınıflarımızın belirlenen kontenjanı aşmaması, her öğrenciyle birebir ilgilenme imkânı sağlamaktadır. Öğrencilerimizin tüm özellikleri zamanında keşfedilebilmektedir. Öğrencilerimiz kendilerini kalabalık ortamlara nazaran daha iyi ifade edebilmekte ve özgüvenli bireyler olarak yetişebilmekteler. Aynı zamanda öğrenci, okul ve aile işbirliğimiz daha güçlü kurulmakta ve aileler de eğitimin değerli bir parçası olarak eğitime katılmaktadırlar.

Çamlıca Mahallesinde bulunan Özel Gülnihal Çocuk Dünyası Bebek evi, Kreş, Anaokulu, Çocuk Kulübü olarak hizmet vermektedir.

9 etkinlik odası, bebek bakım odası, kapalı oyun alanı, bahçesi ile 150 öğrenci kapasiteli ev güvenliği ve sıcaklığında modern bir okul öncesi kurumudur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir