ÖZDER Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

ÖZDER Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

ÖZDER Yönetim Kurulu Toplantısı Yönetim Kurulu Üyelerinin, Şube Başkanlarının ve temsilcilerin katılımıyla 8 Ocak Çarşamba günü Gölbaşı Hakim Evinde gerçekleştirildi.

ÖZDER Genel Başkanı Sayın Ahmet Akça Başkanlığında gerçekleşen Yönetim Kurulu Toplantısı açılış ve yoklamanın ardından ÖZDER Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ömer Günaydın’ın Şube ve Temsilciliklerin Çalışma Usul ve Esasları sunumu ile devam etti.

ÖZDER Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Yahya Kıraç’ın ÖZDER Eğitim Dergisi Sunumuyla devam eden toplantıda Gençlik ve spor bakanlığı ile yapılan protokol ve Eğitim çalıştayı düzenlenmesi konuları hakkında istişarelerde bulunuldu.

Yoğun katılımın olduğu ÖZDER Yönetim Kurulu Toplantısı verimli bir şekilde gerçekleştirildi. Toplantıya, ÖZDER Genel Başkanı Ahmet Akça, Genel Başkan Yardımcısı Ömer Günaydın, ÖZDER Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri; Büşra Yıldırım, Abdullah Öztürk, Nihal Karaoğlu, Mustafa Gürleyik, Yusuf Yalçın, Fatih Erdoğan, Kadir Kaya, Mustafa Bıyıklı, Muharrem Turşucu, Murat Kıraç, Mustafa Aydın, Mehmet Postallı, Rıza Budak, ÖZDER Konya Şube Başkanı Gürkan Gülcemal, ÖZDER Ankara Şube Başkan Ayhan Çetinkaya, ÖZDER Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yahya Kıraç, ÖZDER Yozgat Temsilcisi Fatih yılmaz ile ÖZDER Niğde Temsilcisi Serkan Gedik katılım gösterdi.

Verimli bir şekilde geçen toplantı dilek ve temennilerin iletilmesinin ardından sona erdi.