Geleneksel Sporlar Gençlik ve Spor Kulübü ile İş Birliği Protokolü

Geleneksel Sporlar Gençlik ve Spor Kulübü ile ÖZDER Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

ÖZDER Genel Başkanımız Ahmet Akça Bey’in de katılımlarıyla, ÖZDER Üye Okullarının  Beden Eğitimi ve Sosyal etkinlikler  sorumlusu öğretmenlerimizle birlikte Geleneksel Sporlar  Gençlik ve Spor Kulübü  Tesislerinde kahvaltı ve tanıtım programımızı gerçekleştirdik. Milli ve manevi değerlerimizi, geleneklerimizi önemseyen ve öne çıkaran bir dernek olarak, geleneksel türk sporlarının tanıtılması, yaşatılması ve öğrencilerimize aktarılması amacıyla Geleneksel Sporlar Gençlik ve Spor Kulübü ile ÖZDER arasında işbirliği protokolü imzaladık.

ÖZDER üyesi okullarımız için  özel paketlerin içerisinde başta okçuluk ve binicilik olmak üzere Geleneksel oyun ve sanatların yer aldığı etkinliklerden tüm üye kurumlarız özel indirimden faydalanacaklardır. Aldığımız kararların tüm kurumlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Protokol kapsamında 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı ve bunun takibinde sözleşme bitimine kadar Tesis bünyesinde bulunan; yaz kampı, sportif eğitimler, kafeterya ve restoran gibi alanlarda uygulanmak üzere güncel fiyatlar üzerinden hafta içi %15, haftasonu %10 indirim uygulanacaktır.

Leave A Comment

Sepetinizde ürün bulunmuyor.