Türkiye Geneli ÖZDER Üyesi bir çok okulumuz depremzede vatandaşlarımız için seferber oldular. Velilerimizin de destekleriyle büyük bir seferberlik örneği göstererek deprem bölgesine ulaştırmak için topladıkları yardımları Milli Eğitim Bakanlığımız, AFAD, Kızılay, Diyanet İşleri Başkanlığı ile koordineli bir şekilde yıkıma uğrayan şehirlerdeki depremzedelere ulaştırıyorlar.
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-16.05.32-1024x576-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-16.05.31-1-1024x768-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-16.05.31-1024x768-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-16.09.21-768x1024-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-16.09.03-1024x768-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-16.08.03-768x1024-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-16.07.07-768x1024-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.41.14.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.48.00-1-1024x576-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.48.00-576x1024-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.47.58-1-576x1024-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.47.58-576x1024-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.17.38-1024x768-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.17.39-1024x768-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.17.41-1024x768-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.17.46-1024x768-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.18.15-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.18.15-2.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.18.15-3.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.18.15.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.24.54-1024x462-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.24.55-1024x1024-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.27.44-1024x576-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.43.35-1024x771-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.17.37-1024x768-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.15.25.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-15.15.25-1-1024x1024-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-14.57.14-1024x768-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-14.57.12-768x1024-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-16.20.25-1024x768-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-16.29.44-1024x768-1.jpeg)
![](http://ozelogretim.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2023-02-09-at-16.34.03-1024x769-1.jpeg)